Ubytování Lipno

U nás se o Vás a Vaše pohodlí se postarají sami majitelé penzionu, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi v gastronomii ze zahraničí. Jejich cílem je vždy spokojený host, který již při odjezdu myslí na brzký návrat.

Součástí penzionu je hala-společenská místnost, ve které je TV a litinová kamna navozující za nepřízně počasí pohodovou romantickou atmosféru. Dále je možno využít prostoru tělocvičny k pořádání sportovních a společenských akcí, nebo jen k protažení těla při stolním tenise. Ubytovaní klienti si mohou bezplatně zapůjčit sportovní náčiní. Na terase jsou k dispozici lehátka, určená k relaxaci a houpací síť, která láká k příjemnému odpočinku v blízkosti šumícího potoka. 

Lipno je největší vodní plochou v České republice a vzhledem ke svému umístění přímo uprostřed krásné šumavské přírody je každoročně hojně navštěvováno mnoha spokojenými zákazníky. Malebná nedotčená šumavská příroda nabízí velmi široké možnosti trávení volného času jak v letním, tak v zimním období.
 
V blízkém okolí Lipna se nacházejí hned tři lyžařské areály, vybírat si můžete mezi středisky jako Hochficht, Sternstein či Kramolín v Lipně nad Vltavou.
 
Ubytování na šumavském Lipně zaručuje velmi vysokou kvalitu, u nás navíc  za české ceny.
Těšíme se na Vaši návštěvu

,

QR Code Business Card